← Схема метро

Ліцензія на схему метро

Наведена нижче інформація є офіційною пропозицією (публічною офертою) будь-якій юридичній або фізичній особі на некомерційне використання Плана-схеми «Київське метро та швидкісний транспорт. Kyiv Rapid Transit Map».

Для цілей комерційного використання (включення в платні довідники, карти, розміщення логотипів, торгових марок на Плані тощо) необхідно укласти ліцензійний договір.

Cуть неюридичною мовою

Ви можете використовувати схему безкоштовно за двох умов:

1. Ви використовуєте її з некомерційною метою.

2. Ви не вносите в неї ніяких змін (можна лише масштабувати повне зображення).

Ці пояснення не замінюють собою тексту Ліцензії — за будь-яких сумнівів читайте документ, викладений на цій сторінці та звертайтеся до власників інтелектуальних прав.

Завантажити схему
Версія 1.10. Файл для друку PDF (450Кб), CMYK

План-схема «Київське метро та швидкісний транспорт. Kyiv Rapid Transit Map» є об’єктом інтелектуальної власності, авторські права на який зареєстровані в Державній службі інтелектуальної власності України, про що 04.04.2016 р. видане Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір за №64761. Також в Державному реєстрі патентів України зареєстровано патент на промисловий зразок №32442.

Використання схеми з комерційною метою без письмової згоди співавторів або інші порушення публічної ліцензії будуть переслідуватись за законом.

Якщо вам відомі факти таких порушень, будемо вдячні за повідомлення про це info@a3.kyiv.ua або m.me/agentyzmin.